Miaa

Jaká bude letošní zima? Dá se to podle něčeho v přírodě poznat?

Nejlepší odpověď
zjentek

Myslím že bude kosa jaxsfiň! Sýkorky do všeho dlubou jak smyslů zbavené a polovinu letošní úrody ořechů mně sklidili strakapoudi, což se nikdy předtím nestalo a že už ten strom pamatuje! (;

Další odpovědi
paul1

Prý se to dá podle cibule, ale naše byla celkem normální, žádné zvýšené opláštění jsem nezaznamenal.

Miaa

Mně už asi před dvěma týdny nalezli myši do baráku, bude asi pěkná kosa 😁