Jiří Bohumil

Jaká aplikace je potřeba k uplatnění multifunkčního tlačítka Xiaom MiKey v mobilu Xiaomi Radmi 4A?

Jako bonus k novému mobilu Xiaomi Redmi 4A, který jsem kupoval pro svou vnučku, bylo dodáno výše uvedené tlačítko, které se vsune do zdířky pro sluchátka. Má mít schopnost předvolby 10-ti různých funkcí pomocí nějaké aplikace. Tato aplikace zde ale není specifikována. Zabýval už se někdo tímto a může poradit? Je tato aplikace na Googl Playi a případně pod jakým názvem. Díky.

Odpovědi
Lamalam

Je to ke stažení tady: https://xiaomi­mobile.cz/xia­omi-mikey.html

Jiří Bohumil

Lamalam-díky. Jen jsem zvědav, jestli to opravdu funguje. V diskuzi k aplikaci jsou pouze dva příspěvky a oba tvrdí že jim to nefunguje.:-(

Lamalam

Tak to vyzkoušej a budeš moci napsat třetí příspěvek…