Smackdown

Jak zvládáte spánek v letních měsících?

Teplo a nespavost.

Nejlepší odpověď
Drap

Lehnu a spím. Při vysokých teplotách je dobrá před spaním studená sprcha. Přikrývám se jen prostěradlem.

Další odpovědi
dudu

Díky tepelnému čerpadlu spinkáme při osmnácti stupních.

dubraro

Tak jako kdykoliv jindy – na levém nebo na pravém boku.

Kepler

Celkem v pohodě, jen se dost potím. Někdy se vzbudím a provedu výpad do ledničky na něco studeného do hrdla. Pak hned bez problémů zařezávám.

RyuzakiKate

Mám studenej pokoj, takže úplně v pohodě. Ale včera jsem se celkem brutálně spálila a každý pokus o přetočení byl jako pokus o sebevraždu.

anonym

řešením je sklenka červeného vína k večeři a časté studené sprchy 🙂 alespoň mě to pomáhá a se spaním nemám problém.

John Wick

Když je velké vedro,tak moc nespím (tak dvě tři hodiny) a nepomůže ani ona studená sprcha o které se píše.Venku přes noc 25°C a doma 28°C,to je na smrt.A prý to má být rok od roku horší a horší,tak silně přemýšlím o klimatizaci.Na mě má vedro velký vliv,jsem jak bez života.

berlinacka

v letosnich letnich mesicich si na noc beru 1–2 deky navic,a nesmi mi koukat nohy,abych je nemela omrzle

Sisina1

Používám doplňky stravy pro klidný spánek, kupuji tady: https://www.green-market.cz/kate­gorie/vas-cil/mysl-a-vnitrni-klid/klidny-spanek/