Avatar uživatele
Smackdown

Jak zvládáte spánek v letních měsících?

Teplo a nespavost.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? quentos, dudu před 2481 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Lehnu a spím. Při vysokých teplotách je dobrá před spaním studená sprcha. Přikrývám se jen prostěradlem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Díky tepelnému čerpadlu spinkáme při osmnácti stupních.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dubraro

Tak jako kdykoliv jindy – na levém nebo na pravém boku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Celkem v pohodě, jen se dost potím. Někdy se vzbudím a provedu výpad do ledničky na něco studeného do hrdla. Pak hned bez problémů zařezávám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Mám studenej pokoj, takže úplně v pohodě. Ale včera jsem se celkem brutálně spálila a každý pokus o přetočení byl jako pokus o sebevraždu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

řešením je sklenka červeného vína k večeři a časté studené sprchy 🙂 alespoň mě to pomáhá a se spaním nemám problém.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
John Wick

Když je velké vedro,tak moc nespím (tak dvě tři hodiny) a nepomůže ani ona studená sprcha o které se píše.Venku přes noc 25°C a doma 28°C,to je na smrt.A prý to má být rok od roku horší a horší,tak silně přemýšlím o klimatizaci.Na mě má vedro velký vliv,jsem jak bez života.

Upravil/a: John Wick

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
berlinacka

v letosnich letnich mesicich si na noc beru 1–2 deky navic,a nesmi mi koukat nohy,abych je nemela omrzle

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sisina1

Používám doplňky stravy pro klidný spánek, kupuji tady: https://www.green-market.cz/kate­gorie/vas-cil/mysl-a-vnitrni-klid/klidny-spanek/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek