Hawajka

Jak zrychlit růst nehtu bez prášku atd. ?

Prosím jak zrychlit růst nehtů nez žádných prášku,nebo krému atd. Prostě přirozeně nějakým ovocxem,nebo něco takového.pokud' by taková cesta nebyla tak mi prosím porad'te i s těma práškama atd.

Odpovědi
gecco

Růst nehtů je silně závislý na celkovém ´stavu´ organismu – takže pokud jsi nějak nemocná, růst se zpomalí.
Dalším faktorem, který zpomaluje růst nehtů, je nedostatek živin (podvýživa).
😉
Prorůstově naopak působí dostatek kolagenu, karotenu (vit. A) a vitamínu C.

KK1

Včelí vosk. Stará zkušenost.