Anask

Jak zpustit film na SledujuFilmy?

Dobrý den,
pokaždé, když si chci zpustit film nejen na portálu sledujufilmy.cz, tak, když chci film zvětšit na celou obrazovku, celá obrazovka internetového přehrávače zbělá a film nejde zpustit. Co mám dělat? Nainstalovat nějaký program?
Doplňuji:
*omlouvám se za chybu: spustit

Odpovědi
maja.mel

zkus si odkaz zkopírovat do nového okna a zkusit to znovu, nebo použít jiný prohlížeč

ivzez

SledujuFilmy nesleduju, ale z jiných webů mám dobrou zkušenost
s VLCplayerem: zkuste do něj zadat odkaz na konkrétní film, měl
by Vám jej přehrát.