Calimë

Jak znovu nakopnout baterii v mobilu?

Na dovolene jsem na svem mobilu (zte ) mela mod letadlo a zapnutou wifi a i kdyz byl v nabijecce tak jsem byla na internetu. To jsem asi nemela delat, co? :D no proste: baterka se mi nyni hrozne rychle vybiji, nevite, jestli jde nejak obnovit? Baterie Li-ion
Doplňuji:

  1. shánění nové baterky beru jako tu nejposlednější možnost, nejsou moc k dostání
  2. mobil mám od vánoc

Odpovědi
Drap

Nejlépe zakoupit novou. Nepíšeš ani, jak je baterka stará.

mosoj

Nic takového Li-on baterii nevadí.
Nepíšeš jaký máš mobil, jak často ho používáš a jak silnou máš baterii. Ty televize co se dnes prodávají pod názvem mobolní telefon, mají velkou spotřebu. Čím větší displej tím více. Není vzácností , že i při běžném používání se musí mobil denně dobíjet.

gumiczud

Dnešní telefonům by to nemělo vadit. Nevím jakým způsobem, ale když je mobil nabitý jakoby se odpojí od nabíječky. Nejspíš si to ošéfuje samotný telefon. Jestli se ti vybíjí hrozně rychle baterku tak hledej problém v otevřených aplikacích. Taky by nebylo naškodu stáhnout si nějakého killera a snížit jas na displeji. Mobilní data taktéž vypínat když je nepotřebuješ stejně jako wifi. Problém bych určitě neviděl v tom, že jsi měla mobil nonstop na nabíječce.

anonym

Pokud byl mobil nový, relamuj jej! Na baterii máš 6 měsíců záruku!
Pokud nový nebyl, sháněj novou baterii (i baterky prostě občas odcházejí – wifi na nabíječce není ´nic proti ničemu´).

Dochy

Je to Android? Ještě jedna (malá) šance. Nechat vymazat statistiky baterie, pokud to Tvůj telefon umožňuje.

Stav nabití telefonu je na androidech přepočítáván podle nějakých statistik a někdy se stává – nevím jak u novějších verzí – že ty statistiky trošku avrtá a pak ukazuje nesmysly.)
Jinak podle možností reklamovat, nebo koupit novou baterku. Vadnou ničím nezachráníš.

Hamon

Jak nakopnout? Bodlem – nártem. Nadhodit, rozmáchnout se nohou, pořádně kopnout a hlavně se trefit. A bacha na okolní okna atd.