Lucie.G

Proč se mi tak rychle vybijí baterka na mobilu?

Mam samaung galaxy ace 2 a vybijí se mi baterka rychle.
Koupila jsem si novou, mam antivir a pouzivam ho pro volano, psani zpráv, internet a občasné poslouchani hudby. Jas mám na 50% bluetooth nemám zapnutý, data jen na cestách (moc necestuji), wi-fi si vypinam…
Musim dobijet 3× denně max.

Nevite co s tim? (Omlouvam se za čárky, háčky)

Odpovědi
George5

reklamuj dokud můžeš

Minas

Když máš jas na 50% tak se nediv.

Human

3 krat denne je dost. Pravdepodobne pokazena baterka, alebo mas v mobile nieco, co pekne vystavuje baterku (skor to tipujem na prvu moznost).

lexx

při koupi nové baterie zvolit s vyšší kapacitou (mAh) jenom jmenovité napětí (V) musí pasovat, často lze použít jinou značku než mobil, do MyPhone se vešla baterie Nokia
s 2× kapacitou než ta z fabriky, délka provozu na jedno nabití se přiměřeně zvýší