Jak znela nejlepsi rada , kterou jste kdy dostali. ? -iv-

Nejlepší odpověď
anonym

Vem si ji za manželku!Měl pravdu a tak spokojeně spolu žijeme už 37 let!

Další odpovědi
dědapetr

Od mého dědy. Chovej se tak aby jsi se nemusel za svůj život stydět.

chudst

„Ver si. Jedine na sebe se muzes 100% spolehnout.“

barnajka

  1. you CAN (=můžeš, dokážeš to)
  2. if you WANT, you will GET (=když chceš, dostaneš)

Oboje mě naučil kamarád. Když to na mě vybalil poprvý, nejradši bych ho kopla pod koleno – na tyhle „chytrý kecy“ jsem byla tehdy zvědavá fakt ze všeho nejvíc (optimista jeden hnusnej :DD

Dneska se s tím ztotožňuju na 100% a kamarádovi obden děkuju za otevření očí :))

iceT

Když jsem se v mladém věku,ale už plnoletá mohla stát matkou,ale na radu starších a moudřejších jsem toho potěšení vzdala a podstoupila přerušení.Nelituju dodnes.Není to tom,že bych si chtěla žít a užívat,ale tehdy to bylo celé jiné,necítila jsem se na rodičovství a vlastně dodnes se necítím,ale asi to tak má být.

led

Boli to posledné slová môjho brata pred smrťou:
usmievaj sa

Terryle

ona to není přímo rada, ale nikdy nezapomenu na to, co mi jednou jako mrňavý holce řekl táta, když jsme v šílené bouřce zapadli v bahně v lese daleko od domova, stará škodovka se nemohla vyhrabat, já měla házet klacky pod kola a tlačit a nešlo mi to a byla mi zima a mokro a všecko a měla jsem ten šílenej dětskej depresivní pocit, že tam zůstaneme napořád :o)
„Když jsme se dali na vojnu, musíme bojovat.“

FOG

Moje maminka,kdyz se bavime ne Skypu a ja si obcs na neco postezuju,tak rika:„Nic si z toho nedelej,bude hur“.
Tedy vetsinou kdyz s pribyvajicimi lety zacina telo pobolivat.

žolik

Trpělivost růže přináší,to byla a je stále.

Zdroj: žolík

Deli

Byla od paní doktorky v porodnici a dostala jsem ji, když jsem odcházela s první dcerou domů. Zněla: „Připravte se na to, že teď budete jen kojit a odstříkávat. Nic jiného nestihnete.“ Kdykoli se mě pak zmocňovala deprese z nevytřené podlahy, vzpomněla jsem si na to a ono mi to fakt pomohlo. 🙂 Jelikož mám ráda doma „hotovo“, tak mě tahle věta možná uchránila před poporodními depresemi apod.

Děda Louda

Dědeček mi vždycky říkal: „Radím ti dobře: Nikdy si nenech od nikoho radit!“