Petr75925

Jak zjistit jestli se holce líbím? Vysílá smíšené signály…

Mám rád jednu holku, vypadá to, že i ona mě… Jenže ona se baví i s jinými kluky a nemůžu poznat jestli mě má ráda, nebo jestli jsem jen její kamarád a má ráda někoho jiného. Narovinu se jí ptát nechci, protože bych jednak mohl ztratit kamarádku ale taky se ztrapnit před ostatními. Jak mám tedy poznat, jestli se jí líbím já nebo někdo jiný? Někdy to vypadá že ano, jindy to vypadá že ne. Zkrátka mě hrozně mate.

Odpovědi
_Bůh_

řekni jí ať jde s tebou na pivo
když bude souhlasit
tak můžeš jít kupovat snubák

Kelt

Pleteš si pojmy a je vidět, že nemáš žádné zkušenosti, ale to je všechno otázka času. Máme své známé a kamarády, které pozdravíme, občas se s nimi bavíme atd. Na někoho se usmějeme a pod. Takže je třeba být konkrétní. Zeptej se té holky, zda by s tebou nešla do kina, na procházku a poznáš to sám. A můžeš v tom pokračovat a poznáš, jaké budou její signály. Protože tvoje signály nejsou také jednoznačné.