Weymie

Jak zjistit informace o svých předcích?

A kde bych mohla najít svůj rodný list online?

Nejlepší odpověď
Drap

Znám předky od obou rodičů někam do 17 tého století. Vše pouze z matrik a archivů. Jsou lidé, kteří to dělají i na zakázku.

Další odpovědi
annas

Zkuste si přojít odkazy. Dá se hledati i on-line. Využijte některýhc návodů.

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=jak+najít+své+před­ky&client=fire­fox-b-d&ei=UrqXYYbiD­sWA9u8PooWauAs&oq=jak+na­jít+svo+přddky&gs_lcp=Cg­dnd3Mtd2l6EAE­YADIECAAQDToH­CAAQRxCwAzoHCA­AQsAMQQz

https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=fire­fox-b-d&q=genealogir

Dochy

rodný list online? Nikde. Doufám. Osobní údaj. I když možné, pokud máš čtečku na občanku, tak by úřad mohl uznat že jseš u toho počítače opravdu Ty.
Pokud chceš dál do minulosti, tak nezbude než prolézat archivy. Bratránek se do toho pře pár lety pustil. Vzhledem k tomu, že pocházím z území, které samo nějaký čas nevědělo jestli patří k Čechám nebo k Rakousku, to prý bylo opravdu zajímavé.

elkon

On-line nikde. Začni fyzicky na matrice a pak v archivech podle bydliště předků.

Kelt

Našel jsem dědečka z otcovy stran a některé jeho příbuzné a taky jeho ženu, mou babičku a její příbiuzné. Celkem jsem tam našel asi 100 lidí, a tak jsem zjistil, kde a kdy žili. I když některé údaje se mi nezdají.

JežíšKristus

Udělej si test DNA

Weymie

Kelt: Mohu se zeptet kde jste to zjistil?