zaříkávač

jak zjistím, kde vlastně jsem, když nejsem?

existuji v paralelním vesmíru na planetě Gaia – Zem.Chci k sobě domů, ale můj domov je v dalším, pátém rozměru,a já jsem teď a tady v třírozměrném a běží mi čtvrtý, tedy čas.Současně tu nejsem, protože existuji jinde, kde mám ty co mne hledají.já hledám je, míjíme se těsně, ale přetržitě v jejich a ve zdejším čase rozdílně, lépe multiplexně.Al­goritmus možných setkání vykazuje negaci jednotlivých realit.

Nejlepší odpověď
Kepler

lze uvažovat o otisku, negativ - pozitiv, stromové struktuře prostorového uspořádání, pokusu rekonstrukce prostoru dalšího rozměru ve virtuální realitě

S vaším problémem vám nelépe pomohou vynikající odborníci, které najdete v níže uvedeném odkazu:

Zdroj: http://www.plkm­.cz/cs/uvod

Další odpovědi
terry

existence je potvrzena matematicky,čeká se na potvrzení

Já i MUDr. Chocholoušek čekáme na potvrzení.