Kelt

Jak zjistím, co je na tapetě, která se mi zobrazuje na obrazovce?

Vždy, když zapnu počítač, objeví se mi nějaká tapeta, kde je určité místo na zemi.Většinou je napsané, co to je. Pak se mi objevuje obrázek krajiny s jezerem obklopené horami a vpředu jsou dva ruksaky. Nevím, jaké je to místo, snad Norsko. Ale ten výběr krajin pro tapety, by měl někde být, zná někdo odkaz? Tak bych ten obrázek bezpečně poznal. Děkuji.

Odpovědi
dust8

Třeba to bude tady někde: https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=wallpaper+la­ke+and+two+bac­kpacks&tbm=is­ch&ved=2ahUKE­wiervvm8KfrAhU­RuKQKHa5kBgYQ2-cCegQIABAA&oq=wa­llpaper+lake+an­d+two+backpac­ks&gs_lcp=CgNpbWcQA1ChgQ­NYu4wDYMeOA2gA­cAB4AIABRYgB0wSSA­QE5mAEAoAEBqgEL­Z3dzLXdpei1pbWfA­AQE&sclient=im­g&ei=Sm09X57hAZ­HwkgWuyZkw&bih=666&b­iw=1523#imgrc=FeP2hUv­ChCgtjM

elkon

Pošli dotaz do Microsoftu.

Schluker

Ja si obvykle vyfotim, co ma tom monitoruje je a pak to vyhledavam pomoci search by image. Zatim 100% uspesnost.