Martin3

Jak ziskat vice testosteronu v puberte?

Dobry den je mi 16 let a nevim kde a jak ziskat testosteron proto se chci zeptat, prisel jsem na to tak ze kdyz se vzbudim tak nemívam moc casto erekci jen 1× za tyden. Docela mě to trapi protze v tomhle období ho potrebuju nutně, mel bych si zajit k doktorovy nebo pockat a nechat to na mém těle

Odpovědi
Savier

Počkat co tělo uďělá

Začni cvičit.

elkon

Počkat co tělo uďělá

Ve tvém věku je to nesmysl, doktor by tě vyhodil. Není nikde psáno, že ráno když se probudíš, musíš mít péro jako prut. Erekce nastává nějakým vzrušujícím podnětem. Zdá se, že o tom nic nevíš a už bys dělal závěry.