Rokio

Jak získat malý zlomek Bitcoinu zdarma kromě faucetů?

Zatím využívám faucety a bitcoinové peněženky s výnosovým procentem. To druhé mi vynese tak 100 až 200 Kč v Bitcoinu za měsíc.

Předem vám děkuji za odpovědi a přeji vám hodně zdraví a úspěšný start do nového týdne!

Odpovědi
tvaruzekcz

Nechápu lidi co investují do spekulativních věcí, jako je kryptoměna. První a nejzřejmější reakcí v apokalypse je otázka internetu a elektřiny. Například po hurikánu v roce 2017, který zdecimoval Portoriko, se poptávka po hotovosti stala „ mimořádně vysokou “, protože banky a bankomaty byly buď zničeny, bez elektřiny nebo prázdné…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.