asistentka11

Jak ze syndromu vyhoření? Nemohu opustit současnou práci, kvůli penězům. Nemohl bych splácet hypotéku!

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si pro zajímavost vyzkoušet test o syndromu vyhoření. Je zdarma,. Třeba si uvědomíte,, co byste mohl dělat jinak.

http://www.syndrom-vyhoreni.psycho­web.cz/test2

Netuším, jakým způsobem se u vás tento syndrom projevuje, takže těžká rada. Možná by vám mohla pomoct nějaká relaxace.

Jak píše psycholog: „Relaxace je tradiční, tisíckrát odzkoušená metoda, která pomáhá proti psychické nepohodě – depresi, napětí, úzkosti, silném stresu, psychosomatických potížím a při dalších problémech.! atd.“

Existují i kursy on-line, rozkliněte si v odkazu nadpisy, které jsou nahoře.

Pokud nepomůže,, navštivte klinického psychologa – je zdarma.

Uvědomte si, že zdraví máte jen, to si opravdu nemůžete koupit. Kvůli hypotéce se snad dá nějak dohodnout s tím, kdo vám peníze poskytl.

Rozhodnutí je jen a jen na vás.

Další odpovědi
dubraro

Asi by bylo vhodné začít návštěvou psychologa.
Hypotéka se dá splácet i při práci u jiného zaměstnavatele, někdy je možné splácení na nějaký čas přerušit (záleží na smlouvě).

autacek

Jak se u Vás syndrom vyhoření projevuje? Změňte práci, zvolněte tempo, pokud na hypotéku nestačíte, hledejte alternativní zdroje (třeba část, či celou nemovitost pronajměte a odstěhujte se tam, kde to bude stát méně), atd.

ivzez

Syndrom vyhoření je potřeba řešit s odborníky.

Žádné zaměstnání nestojí za zničení zdraví
a následnou ztrátu příjmu (pak byste přišli i o to bydlení).

Kryšpín

Nejlépe hodit si korunou, co převažuje zdraví, aneb majetek, peníze a.p.