FlAsh_7

Jak zbohatnout díky focení?

Dobrý den, baví mě fotit a chtěl bych to posunout někam dál. Proto by mě zajímalo, jak bych díky této zálibě mohl zbohatnout?

Nejlepší odpověď
Schluker

Nejlepsi pravdepodobne bude prodavat svoje fotografie 😁 jinak to nepujde. Jestli to bude priroda, portrety nebo neco jinyho je pak dalsi otazka. A vstupni investice bude nemala – kvalitni vybaveni stoji statisice.

Další odpovědi
Drap

Dělat dobré a zajímavé fotky a k tomu najít někoho, kdo je bude kupovat. Jiná cesta neni.

ivzez

Neshánět tipy v internetu, ale fotit, fotit, fotit…
Být natolik dobrý a originální, aby se o Vaše fotky zájemci „prali“.

mosoj

Foť a prodávej médiím. Snadná to rada.
Typické pro dnešek, hned zbohatnout. myslím si že by byl )úspěch kdyby jsi se s focením alespoň uživil. Nenech se oblbnout, všichni bohatí nemohou být a ani nebudou!!!!!

Kelt

Vystuduj příslušnou školu, nebo se zeptej přímo profesionálního fotografa, co to obnáší. Já bych toho chtěl..

elkon

Na fotografiích nezbohatneš, pokud nejsi Saudek.

Klaproth

Máš zkreslené představy. Zbohatnout focením se podaří jednomu z tisíců. K tomu potřebuješ mít výjimečný talent a ještě víc štěstí. Já se fotografováním živím už 27 let a ještě jsem z toho nezbohatnul, ale „slušně“ uživit se tím dá.