VIKTORIÁ

Jak zastavit nevolnost?(Babské rady nebo i prášky)

Asi mám nevolnost z kombinace všech jídel z Vánoc, sladké už nemůžu ani vidět. Co pomáhá na nevolnost, chvílemi se mi chce i trochu zvracet.. Pomůže prášek Motilium? Nebo neznáte nějaké rady? Děkuju:)

Nejlepší odpověď
marci1

Heřmánkový nebo mátový čaj.

Další odpovědi
Araxis

procházka po venku a rozhybání střev…ten mátový čaj je skvělý nápad

anonym

Na prášky se vykašli – strč si prst do krku a do zítřka pij jen slabý černý čaj, nic nejez.

Krakis

Na chemii se vyprdni.Máta i heřmánek jsou dobrá volba,někomu pomůže půlitr mlíka nebo kefíru,já upřednostňuji šťávu z kysanýho zelí.Nejen že ti srovná žaludek a střeva,ale také dodá spoustu vitamínů-nejvíce céčka. Nebo také jiný pulitr,také bohatý na vitamíny a dobrý na trávení-s pěnou… 🙂