dust8

Jak zařídit, aby měl člověk libovolný film v kině sám pro sebe?

Nejlepší odpověď
Speed77

  1. Vykoupit dopředu všechna místa
  2. Domluvit se s kinem o pronajmu sálu za určitou cenu, v určitou dobu na konkrétní věc/film
  3. Mít vlastní kino

Další (legální) možnosti mě nenapadají.

Další odpovědi
Kelt

A proč v kině? Já si mohu promítat na počítači libovolný film, dám si sluchátka a koukám. A některé scény si vracím a dívám se znovu. A jestli sedím před malou obrazovkou nebo před obrovským plátnem, je to stejné. Navíc doma si to mohu zastavit, uvařit si k tomu kávu atd. A v kině nevím, kolik lidí mne sleduje. Já byl naposledy v kině v loni v únoru a to nás bylo 5 v celém kině. A byl to dobrý film.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.