vas999

Jak zařdit, aby mi narostla prsa?

Poraďte mi prosím.

Nejlepší odpověď
badisko

nelze …proste to nemas v genech par moznosti je plasticka operace a druha tehotenstvi a treti …hormonalni …ale na tu treti jeste nikdo neprisel …nebo mozna jo ale nepouziva se to …klid ne vsichni chlapi potrebuji k zivotu ..velka prsa :D najdi si takoveho ktery je dolnak …:D

Další odpovědi
setapouch

Zena rika manzelovi:
„Chtela bych si nechat zvetsit prsa. Co bys rekl, kdybych sla na operaci?“
„To je drahe, nechces si je zkusit trit toaletnim papirem?“
„A to pomaha?“
„Urcite, podivej, co ti to udelalo se zadkem.“

anonym

To neovlivníš,nech je takové jaké jsou,když bys měla velký,tak bys pak měla problém s postupem věku,že bys měla hrušky.
Ty tvé malé vydrží pevné a neřeš to.
Jugar

iceT

Podle toho kolik je ti let.Pokud méně než 15 tak vyčkat do dospělosti,pokud více jak 20,nezbývá než zmíněná plastická operace-jednou z dnešních možností je odebrat přebytečný tuk třeba na stehnech a aplikovat ho do prsní tkáně.Výhodou je přirozenost,ne­výhodou opakovaná aplikace po pár letech,tuk se totiž prý vstřebává.

http://www.bo­dyestet.cz/zvet­seni-prsou-vlastnim-tukem-lipografting

Druhou možností je těhotenství,ale to zřejmě nepřipadá v úvahu.
Třetí rada je:Měj se ráda taková jaká jsi i s nedostatky,a budeš žádoucí i pro druhé.

zjentek

když jsem byl malej, tak si ženský na vsi šuškaly, že je na to bobrý černý pívo ..ovšem nevím jak je to dneska ,)
Doplňuji:
mám tam překlep- je dobrý na prsa, né na bobry

marci1

Neboj, buď v klidu. Všechno teprve přijde. vyčkej. 🙂

anonym

Zjentek – dneska už ani to černý pivo není, co bejvalo…

zjentek

no právě ..ale i dnes platí, že „kozy nemr..áš“, takže nevím, co na těch prsou holky vidí