g52

Jak zamknout celý iPhone?

Dobrý večer, neví prosím někdo, jak můžu zamknout celý iPhone? Po zamknutí můžu fotit, hrabat se ve všech fotkách, ovládat BlueTooth, režim letadla a spoustu jiných věcí. Děkuji

Nejlepší odpověď
seraphico

Zamknout celý iPhone nejde, ale můžeš si povypínat jednotlivé funkce na zamčené obrazovce, viz odkaz.

Zdroj: https://suppor­t.apple.com/cs-cz/guide/ipho­ne/iph9a2a69136/1­4.0/ios/14.0

Další odpovědi
zjentek

Tak šlo by zamknout ho v prázdné cimře. Anebo strčit do sejfu a ten zamknout.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

g52

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Příspěvek smazán administrátorem.

g52

@seraphico
díky moc za pomoc

seraphico

Není zač 🙂