dust8

Jak zajistit, aby z Alzy formou SMS nechodily reklamní a slevové informace?

Nejlepší odpověď
quentos

K původní verzi otázky: napiš jim na e-mail, že chceš reklamy jinou formou.
K verzi po úpravě: na každých seriózních stránkách je možnost odhlásit se z odběru.

Další odpovědi
Kepler

Já mám celkem jednoduchý telefén a je tam funkce blokování čísla.

elkon

Zablokovat.

Edison

A kdyb y to neměli na stránkách, v kařdym takovym majlu dole bývá „odhlášení odběru novinek“… A kdyby to tam nebylo, stačí z dané adresy napsat majla a oni maj ze zákona poivinnost odběr zrušit, ba dokonce pokud zažádáš o vyřazení z databáze, rovněž to musej učinit. Podotýkám, že zruěení odběru kravin a vymazání z databáze není totéž.