Avatar uživatele
Matiselis

Jak zahřát obličej v zimě?

Ahoj, venku je mi velká zima na tvář. Neexistuje nějaký doplněk, který dovede zahřát obličej a zároveň se alespoň trochu hodí na normální nošení ve městě (takže ideálně žádná lyžařská kukla)?
Děkuji za odpověď.

Zajímavá 0 před 558 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
aevul

Tunel, šátek, respirátor…? Stačí se koukat, co nosí lidé okolo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Filip84

Já ve městě „lyžařskou kuklu“ nosím.

Krom ní mne ještě napadá plynová maska.

Nemáš za co. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Nákrčník. Jsou z různých materiálů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Pokiaľ vám prekáža studený vzduch na dýchanie, prekryte si ústa a nos, šatkou, šálom alebo moderne – rúškou. Ak vám je zima na tvár, namažte si ju masťou, radšej nepáchnucou, to je recept z dávnych čias. Ale dnes, keď v "stredozemí "ešte nemrzne, je to zbytočné za predpokladu, že nestojíte na vrchole Maternhornu. Stačí každý deň privykať tvar na chlad studenou vodou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Tak uvažuj. Pod kapucí či klobouk si můžeš natáhnout satek/šálu od krku až po oči + nad oči ještě čelenku. Nic víc už tam nedostaneš, neasi? Pak existují termo krémy a termo gely. A možná taky existují i termo brýle, bo na trhu existuje přehršel nesmyslů a zbytečností, stačí jen pátrat 🤷‍♂️

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Darcy

pravidelně facka zleva, facka zprava.
Tváře budou v teploučku, prokrvená, barva hezká, svěží. Zdravě vypadající člověk se hodí ke všemu 😁👍🏻

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Zkousel jsi nekdy si oblicej namazat kremem? Existuji ochranne kremy. Podivej se v regalu pro male deti, anebo si zajdi do drogerie a nech si poradit.

Upravil/a: cappuccino

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Darcy

zima na tvář ti je proto, že nemáš dostatečně v teple záda a krk a hlavu, dej si pořádný kabát/bundu s límcem, nebo s kapucí, nemůže ti být pak zima. Jestli „sekáš frajera“ a beháš ještě teď někde v bombere, tak to ti fakt nikdo nepomůže.

Avatar uživatele
Matiselis

Aevul – v současnosti (říjen) to vypadá, že ještě nikdo nic takové nenosí. Jen u jednoho člověka jsem si všiml něčeho, co vypadalo, jako „zateplená rouška“.

Avatar uživatele
Filip84

Tobě už je zima na Gesichtu teď, když je 10, 12, 16°C, a tak? To je ale, potom, spíš problém pro lékaře, než „jakou kuklu“.

Nový příspěvek