Matiselis

Jak zahřát obličej v zimě?

Ahoj, venku je mi velká zima na tvář. Neexistuje nějaký doplněk, který dovede zahřát obličej a zároveň se alespoň trochu hodí na normální nošení ve městě (takže ideálně žádná lyžařská kukla)?
Děkuji za odpověď.

Odpovědi
aevul

Tunel, šátek, respirátor…? Stačí se koukat, co nosí lidé okolo.

Filip84

Já ve městě „lyžařskou kuklu“ nosím.

Krom ní mne ještě napadá plynová maska.

Nemáš za co. 🙂

elkon

Nákrčník. Jsou z různých materiálů.

led

Pokiaľ vám prekáža studený vzduch na dýchanie, prekryte si ústa a nos, šatkou, šálom alebo moderne – rúškou. Ak vám je zima na tvár, namažte si ju masťou, radšej nepáchnucou, to je recept z dávnych čias. Ale dnes, keď v "stredozemí "ešte nemrzne, je to zbytočné za predpokladu, že nestojíte na vrchole Maternhornu. Stačí každý deň privykať tvar na chlad studenou vodou.

zjentek

Tak uvažuj. Pod kapucí či klobouk si můžeš natáhnout satek/šálu od krku až po oči + nad oči ještě čelenku. Nic víc už tam nedostaneš, neasi? Pak existují termo krémy a termo gely. A možná taky existují i termo brýle, bo na trhu existuje přehršel nesmyslů a zbytečností, stačí jen pátrat 🤷‍♂️

Darcy

pravidelně facka zleva, facka zprava.
Tváře budou v teploučku, prokrvená, barva hezká, svěží. Zdravě vypadající člověk se hodí ke všemu 😁👍🏻

cappuccino

Zkousel jsi nekdy si oblicej namazat kremem? Existuji ochranne kremy. Podivej se v regalu pro male deti, anebo si zajdi do drogerie a nech si poradit.

Darcy

zima na tvář ti je proto, že nemáš dostatečně v teple záda a krk a hlavu, dej si pořádný kabát/bundu s límcem, nebo s kapucí, nemůže ti být pak zima. Jestli „sekáš frajera“ a beháš ještě teď někde v bombere, tak to ti fakt nikdo nepomůže.

Matiselis

Aevul – v současnosti (říjen) to vypadá, že ještě nikdo nic takové nenosí. Jen u jednoho člověka jsem si všiml něčeho, co vypadalo, jako „zateplená rouška“.

Filip84

Tobě už je zima na Gesichtu teď, když je 10, 12, 16°C, a tak? To je ale, potom, spíš problém pro lékaře, než „jakou kuklu“.