dust8

Jak začít nesnášet pivo?

Nejlepší odpověď
Kepler

Dej se na vodku a pokud už si koupíš pivo, ať je Šariš, Klasik nebo Ostravar, bluéééé…:-))

Další odpovědi
zjentek

To nejde!!! Kolik ti je? Protože po třicítce ti už v tom nepomůže ANI ZMĚNA OBČANSTVÍ! (;D; D;

Meclik

To si mi teda dost vykolejil. Poslední dobou se ho jakž, takž snažím omezit, ale že by jsem ho chtěl začít nesnášet, tak to mi teda ani ve snu nenapadlo. ;) No možná jediný, začít do sebe cpát pravidelně antabus a na to bych si taky asi po chvíli zvyknul.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.