zjentek

Jak vznikl člověk?

Nedávno jsem zde četl otázku osvíceného kolegy arcimozka zda jsou věci na které věda nikdy nebude znát odpověď a napadla mě jiná otázka konkrétně jestli věda nemůže najít odpověď prakticky na cokoli co si vezme do parády stejně jako nějaká sekta/církev/ná­boženství či třeba jen nějaký klub autistů (př: Ganga teče protože její koryto ještě předtím vyhloubil nějaký čičmunda a dále vy jste z opice). Děkuju.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Tvá záliba v okrajových podružnostech je fascinující. Ta troška lidí v záplavě mobilzombie, havloidních libtardů a další bezcenné pakáže – KOMU na nich sejde? Jedině zjentkovi. 😉 😁 😁

Další odpovědi
Roman71

Přemýšlivý člověk na odpověď přijde sám, když věnuje dostatek času tomu, aby prozkoumal čím se lišíme od zvířat (včetně opic). Na druhou stranu se nedivím, že v tom většina lidí nemá jasno, protože je všem od školních let předkládaná jakási „teorie původu druhů“, která má pevnost domečku z karet..

Původ(ce) všeho je jinde, a dá se najít 😉

elkon

Ten kdo chodil do školy odpověď zná. Je to učivo na prvním stupni.

Kelt

Normální člověk to ví, nenormální a malé dítě se na to musí ptát.

Arcimozek

Jak vznikl je jasné, já jsem pro vědu, pro evoluci. Věda arciť nemůže vše vysvětlit, resp. může, ale potenciálně špatně.

Jinak spíše byste se synu-„kolego“ měl zaobírat problémem, jak člověk zanikne, resp. kdy zanikne, a proč. Já jsem si téměř jist, duchovní jasnozřivostí je mi vpodstatě jasné, že to bude kvůli moderním tredům, chápejte tím sexuální orgie, které dnes skoro každý člověk praktikuje, vláda médií, mobilních aparátů, obžerství atp. Žádná jaderná válka, ne, bude to takhle. Vy jste asi ještě „teenager“, tedy to možná sám zažijete a možná si na mě ještě vzpomenete. To já už tu nebudu.

Přemýšlejte nad tím, až se budete oddávat Vašim frivolnostem. Děkuju moc.

zjentek

Arcimozek absolutní souhlas, svět zanikne kvůli chamtivosti hamižníků, nenažraných, bezpáteřních, sprostých k probuzeným k hlubšímu uvědomění, podnikavých, přesycených vlhkými sny o vlastním impériu, každá orgie bez výjimky vzejde vždy tam, kde psychopat vyrábí peníze a NIKDE JINDE, absolutní souhlas. Děkuju s přáním ještě hlubšího probuzení, skoro řekl bych až duchovního. 👍

zjentek

Aliene správně píšeš „troška LIDÍ (!!!)“ , bo já věřím vědě a bo nepodrývám její autoritativní význam ve společnosti a proto taky jsem u VŠECH ostatních (než u té trošky) docela skálopevně přesvědčen o jejich původu právě u opic, bo… 🤔 Sakra jsem ztratil nitku no to nevadí 😉