jenda cenda

Jak využít starou masovou moučku?

našel jsem ve stodole asi 3 pytle prošlé masové moučky, mohla tam ležet déle jak 15 let. Dá se to ještě nějak využít?
Četl jsem, že se dá využít ještě jako hnojivo… ale když je 15 let stará, nemohly tam proběhnout nějaké chemické reakce?

Odpovědi
hapiky

Zeptej se cikánů, ti o prošlých či závadných potravinách vědí ještě víc než Poláci.
Hlavně to nikomu neprodávej ani nedaruj, pokud nechceš dýchat károvaný vzduch!

Drap

Jako hnojivo použít můžeš. Pokud byla moučka v suchu, tak by šla podle mne po malých dávkách přidávat do krmení, třeba lepicím. Zvýšila by se snůška.