Irenejis

Jak využít plně funkční psací stroj?

Vlastním plně funkční psací stroj a ráda bych ho zase oprášila a něco na něm psala. Jak by se dal takový stroj využít (tedy kromě psaní příběhů a možná tak básniček) ?

Nejlepší odpověď
elkon

Spíše jen pro zábavu, dnes už je to překonaný způsob komunikace.

Další odpovědi
autacek

Ideálně jej využiješ na vyplňování formulářů, které nemáš možnost zpracovat v elektronické podobě.

paul1

Použít ho lze různě, já mám psací stroj z roku cca 1945 jen na ozdobu ve vitríně, i když je funkční.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.