Rokio

Jak vysoký musí mít dospělý člověk čistý měsíční příjem, aby se mohl osamostatnit?

poznámka: Předpokládejme, že bude žít skromně.

Nejlepší odpověď
Kepler

Náklady na bydlení + 5 až 7 000,– na živobytí a základní životní potřeby. Tak žijí důchodci, kteří nechlastají a nekouří. Za to ovšem nic navíc nepořídí.

Další odpovědi
Edison

Ani Keplerova odpověď není přesná. Ani se neblíží realitě. Náklady na žití se výrazně liší podle oblasti. Takto to opravdu paušalizovat nelze. Jistě by se něco dalo dohledat na ČSÚ.

jáára

Tak 30 – 40k.

Edison

Jááro, pindáš a nevíš…