Avatar uživatele
Rokio

Jak vysoký je herec, který hrál Hagrida ve filmech o Harrym Potterovi?

Kolik centimetrů má tento herec, který hrál klíčníka a šafáře (spoiler: A později učitele) ve filmech o čarodějném učni Harrym Potterovi?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, jirka F před 1869 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Patril medzi priemerne vyšších, ale uhol kamery, nižšie umiestnenej, než jeho tvár, ho dokázal zväčšiť na obra.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

Prý 185 http://en.wiki­pedia.org/wiki/Rob­bie_Coltrane
Takže nějaké předpoklady k tomu měl, ale co všechno dál provedli aby vypadal tak jak vypadal by mně také zajímalo…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dochy

led: Ale fascinuje mně, že tu iluzi dokázali udržet i když byl mezi „dospělými“. I když je fakt, že až tak extrémně v davu vlastně nevyčníval… Skuknul jsem galerii na csfd: Zpravidla je mezi dětmi, nebo jsou dospělí v pozadí, nebo sedí (takže se dá upravit posez všech dospělých) nebo jsou všichni v záběru od pasu nahoru… 😉 Dobrá práce

před 1869 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Jestvujú dvoj a viacexpozičné efekty. Len si spomeňte na ukážky, ako sa nakrúcali rozne sci-fi trikové filmy. Klasické neutrálne (najčastejšie zelené) pozadie a…

před 1868 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Jo, triky zvládnou hodně, ale každej trik stojí čas a prachy, zvlášť pokud chceme mít dokonalý výsledek. V zásadě je možnost tam postavu Hagrida i domalovat 😉 ale to už by byl extrém

před 1868 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek