Rokio

Jak vysokého věku se dožívají elfové podle mytologie?

Nejlepší odpověď
annas

Elfové žijí dál, dokud svět/čas neskončí. Obecně řečeno, před tímto velkým koncem budou obvykle reinkarnováni, budou-li například zabit. Pokud nebudou reinkarnováni, jejich duchové budou "žít: v čase, dokud svět neskončí.

Elfové, kteří zůstanou „příliš dlouho“ ve Středozemi, budou také žít, dokud svět neskončí, ale v určitém okamžiku jejich těla „vyblednou“ a stanou se neviditelnými pro „většinu h očí smrtelníků. Někteří elfové, kteří „umírají“ ve Středozemi, tam mohou zůstat jako duchové.

Elfové mají také různé teorie o tom, co se s nimi stane po skončení světa.

https://www.the­tolkienforum.com/thre­ads/how-long-do-elves-live.28928/

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.