Rokio

Jak vysoké postavení měl panoš v armádě za dob středověku?

Byl to velitel, nebo spíše obyčejný voják? Nebo měl úplně jinou roli?

Nejlepší odpověď
elkon

Nauč se hledat sám, neumíš napsat do vyhledávače? Stále se tu snažíš předvádět jak jsi „dobrej“, ale zeptat se Google neumíš.
Tři vteřiny: Panoš, do 16. století také panoše, je označení nižšího šlechtice. Termín je odvozen od slova pán a původně označoval služebného šlechtice, pomocníka v boji, později podřízeného služebníka.

Další odpovědi
Filip84

S panošem už jsi trapný, nejsi žádný panoš, probírali jsme to tu, snad, 1,000×, furt dokolečka dokola.

👉To je mák,, a na to se vyser!👈