Rokio

Jak vysoká je vaše úroveň v anglickém jazyce a který z něj máte certifikát?

Nemám certifikát z AJ, ale mám maturitu z něj, která je na úrovni B2 a moje úroveň v něm je B1. Hold se trochu podceňuji.

Odpovědi
Kelt

Maturita z jazyka nic neznamená. Učíš se 4 roky blbosti, které nebudeš potřebovat, Otázkou je, kolik rozumíš textu a jak se domluvíš. Taky jsem si myslel, když jsem zvládnul angličtinu pro samouky, že se domluvím. Praxe je nejlepší učitel a ne cáry papíru.

Dochy

AJ prý B2. Osobní pocit ale je, že (skoro) nic neumím.

elkon

Zase už se vytahuješ. A certifikát v tomto nic neznamená. Je to jen kus papíru, ten za tebe v cizině mluvit nebude.

metro

U mě (asi) B2.