Martin3

Jak vyrust v +15 letech?

Je mi 16 a mám jen 159 cm (kluk). Rodiče máma 157cm a tata 163cm. Od svých 15 let jsem nevyrostl ani o 1cm což všichni ostatní tak +6cm. 17 bych mel dosahovat svoji vysky, ale chci se zeptat, protože jsem slyšel že se pozastavuje rust okolo 15–16 let a pak zacnu rust hodne rychle rust nevim však jestli se to stane. Nejsem si jisty jestli jeste nekdy porostu ale podle nejaky metody mám mít 166–175 cm. Poradíte?

Odpovědi
Drap

Na to neni žádná rada. U každého jedince to je jiné. Jedině můžeš počkat a potom se změřit. Jestli máš o 10 cm víc, nebo méně, neni v životě až tak důležité.

cappuccino

Musis vydrzet! Na rust mas jeste dobrych 5 let.

agentpv

někdo bere od lékaře předepsaný „růstový hormon“ – ale jestli to zabere, nevím