koteVbote

Jak vyřesit zaplaceni odskodneho bez půjčky?

Můj druh dostal od soudu nařízeno zaplatit odškodnění. V posledni dobe ale resime jen to jak to zaplatit. On „chce“ vyrazit klín klínem. Mi to ale jako šťastný nápad nepřijde ale nez by sel k opatrovnickemu soudu a žádal o stanovení splatek tak si raději půjčí. Je i jiné řešení?

Nejlepší odpověď
Edison

Co ho k takovému názoru vede? Dle mého skromného soudu je lepší nechat si stanovit ty splátky. Úvěr vyjde, myslím, mnohem dráž.

koteVbote

nevím. a když s ním o tom chci mluvit tak mě „zazdí“ že se o tom se mnou bavit nebude že on to řeší s právníkem a ten mu řekl… a podobně. jako já mluvila taky s lidma kteří o tom něco ví. a kdyby šel k tomu opatrovnickému soudu a vyzval ho aby si vyžádal zprávu z OSPOD že úvěr by dost snížil úroveň života dětí které máme tak by mu ten kalendář dali jenže on než by šel zase k soudu a „otravoval“ právníka který si za tohle bere docela slušné penize tak raději bude vyrážet klín klínem a ještě se tvářit uraženě když mu řeknu že v z tohohle plánu mě má vynechat že s tímhle nesouhlasím a že raději budu dřít jak mezek a budu v práci pomalu přespávat aby to zaplatil než aby jsme brali další půjčku na zaplacení odškodného