Angi-Shy

Jak vypnout kopírování souborů do složek?

Již týden se kamarádce z ničeho nic začaly všechny videa a fotky po přesunutí do normální složky kopírovat místo aby se tam rovnou přesunuly. Nikde nemohu najít nic o tomto problému a nikdy se jí to předtím nestalo. PC měl bohužel vyplou ochranu systému a tak se nevytvořil žádný bod pro obnovení a vrácení tak PC v čase před dobu, než se tento problém objevil. Klasické restartování nepomohlo, sken v PC vyhledal malwary, jsou již v karanténě a po dalším restartu, přesto se i tak nic nezměnilo a soubory se stále kopírují místo přesunutí. Jedná se o PC s Win10. Nějaké nápady?

Nejlepší odpověď
elkon

Kopírování, nebo přesouvání souborů se snadno provádí pomocí pravého tlačítka myši. Můžete si vybrat co kopírujete a co přesunete.

Další odpovědi
cochee

Poměrně stručně a jasně je to shrnuto zde (Zdroj:) – platné napříč všemi verzemi Windows, snad s výjimkou starých 3.x (nevím, neznám je). Nabízí se otázka, zda kamarádka nekopíruje do jiné složky, nežli předtím (myšleno složky, která leží nově na jiném disku nežli předtím, kdy ležela na stejném disku jako fotografie a videa).

Zdroj: https://www.cnew­s.cz/jasno-jednou-pro-vzdy-kopirovani-a-presouvani-ve-windows/