hacker585

Jak odheslovat zamčené složky ve Windows 7, nejlépe všechny naráz přes nějaký program?

Dobrý den, mám na harddisku zamčené soubory, některé ano a některé ne. Nevím, jak to odheslovat, přes vlastnosti to nejde. Potřebuji to, protože chci přeinstalovat PC a na jiném PC bych to neotevřel. Děkuji za radu. Viz obrázek.
Poraďte nějaký program, ve kterém označím všechny soubory a on to odhesluje, nebo popřípadě co s tím :) .
http://uloz.to/xsAr­DPjJ/454564564-png

Odpovědi
arygnoc

odheslovať tak, ako ste zahesloval – tj odomknúť (heslom), otvoriť a uložiť ako nezaheslované.
všetko ručne.

potreba zaheslovať si mp3 ma pobavila.

pre „zamykanie“ si zvoľte externý hdd (bez hesla či s heslom), ak nepotrebujete súbory používať, hdd odpojte, resp. cloud alebo JEDEN samostatný adresár, ktorý môžete zaheslovať jedným heslom.

pre spoločné užívanie pc viacerých užívateľov slúžia účty, kde sa dá nastaviť „viditeľnosť“ a používanie (zdieľanie) súborov pre ostatných užívateľov (okrem admina – ten môže vidieť všetko s použitím svojho hesla).

ak sa obávate zmazania, stačí súbory správne ošetriť ako >systémové<.

možností „ochrany“ súborov je proste milión, zaheslovanie je jedna z tých nešťastnejších.

😉