Andy.vlk

Jak vypadá brožovaná vazba knihy?

Chtěla bych vědět jak vypadá brožovaná vazba knihy. Je to tvrdá nebo měká vazba?

Nejlepší odpověď
hanulka11

v brožované vazbě se vyrábějí levnější knihy-
listy jsou ve hřbetu jen lehce zaklížené a přelepené páskem papíru, případně ještě šité nití jednoduchými stehy, nebo v některých případech drátem a pak zavěšené do papírové nebo kartónové obálky.

Další odpovědi
Itter

Vazba V4.
De facto vazba klasické knihy, která nemá pevné desky, ale je přelepená tuhým papírem.

Např.: katalogy od cestovek, Neckermann,…

Zdroj: cs.wikipedia.or­g/wiki/Kni%C5%BE­n%C3%AD_vazba