taxio

Jak vydat svou vlastní knihu? Je pro to nějaké věkové omezení?

Píši svou knihu a někteří co četli aspoň kousek, říkali, že bych to mohl vydat. Ale nevím jak a je proto nějaké věkové omezení? Je mi 13 let 🙂

Nejlepší odpověď
Drap

Neni ro to omezení. Nemůžeš ale dělat úřední rozhodnutí. Smlouvu s vydavatelstvím a podobné náležitosti bny museli podepisovat rodiče. Spíše je problém sehnad vydavatele, který je ochoten prvotinu vydat. Ale zkoušej to, třeba se zadaří.
Další možností je vydat knihu vlastním nákladem. Vyjde to ale dost draho.

Další odpovědi
Michal Kole

vygenerovat PDF a uupload na web je zadarmo

led

Obmedzenie veku nie je.
Sú dve možnosti vydývania kníh
1 – vydavateľ, ktorého kniha zaujme a je ochotný zabezpečiť vydanie
2 – zaplatiť si vytlačenie vlastným nákladom