majki636

Jak vybrat kvalitní French press?

Odpovědi
elkon

Tři vteřiny: https://www.al­za.cz/jak-vybrat-french-press

IvkaH

Jestli máš ráda značkové vybavení, tak Leopold Vienna má krásnou kafeterii, mají ho tuším na eshopu bakly.

Cizecek.M

Doporučuju kouknout na shop bakly. Tam mají perfektní nabídku těch french pressů. Já od nich FP mám a je dokonalej. Krásně dolíhá, sítko nepropuští sedlinu. Dokonalý kafe dělá.

Vercule

Ahoj, já jsem se na bakly dívala a mají tam moc hezkou nabídku. Jaký FP sis od nich vybrala ty? Budu ráda za konkrétní tip. Díky moc.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.