dust8

Jak vnímáte 3. pravidlo Arnolda Schwarzeneggera, které zní: Ignorujte pochybovače?

3. pravidlo – Ignorujte pochybovače

Vždy, když budete zkoušet něco nového, něco co nikdo kolem Vás ještě nezkusil, najde se spousta lidí, co o Vás budou pochybovat. Dokola Vám budou tvrdit, že je to nemožné, ač to sami nikdy nezkusili. Ignorujte je a makejte dál!

„Vím, jak se člověk stane hvězdou, a vím, že jí budu. Možná nemám pro herectví talent, ale bude ze mě superstar.“ – Arnold Schwarzenegger

Zdroj: https://dream­life.cz/arnold-schwarzenegger-6-pravidel-uspechu/

Nejlepší odpověď
annas

Sice, když člověk pochybuje, myslí, tedy je. Kdysi napsal Descartes.

Jenže člověk musí pochybovat, ale myslet sám za sebe. Tzv. rádci se na určitý problem dívají jinýma očima.

Pokud je něco nemožné pro jednoho, neznamená to, že je to nemožné pro druhé či pro ostsatní.

Navíc někteří nemyslí svá slov upřímně, třeba závidí, jiní žárli, nechtějí, aby druhý uspěl.

Tudíž je občas dobré rady vyslechnout, ale žít svůj život podle sebe, podle svých představ. Rozhodnout se sám za sebe.

Slova považuji za správná.