zjentek

Jak vás zasáhla větrná bouře Mortimer?

MORTIMER, SM kraj, hlásím vítr!

(My už máme dole snad všechny ořechy, ale jinak jsme zatím v bezpečí.)

Nejlepší odpověď
Kepler

Mně ta potvora sfoukla z hlavy čepici zrovna na mostě přes Bečvu. Kačeny hned hurá k ní, ale hned zklamaně odpluly.

Další odpovědi
dudu

Severně od Brna pofukuje, ale zatím nic tragického.

Drap

Prozatím nijak. Sice fouká, ale nic mimořádného.

marci1

Mě zase ta potvůrka polámala některé pelargonie. Ale na Slovensku má 1. lidskou oběť: 14letou dívku. Spadl na ni strom, když byli se spolužáky na vycházce. Smutné. ☹

briketka10

Celou noc jsem nespala!!
A teď mám tělo polámaný,
jako ten malý mraveneček :(
Pardubice