jirka F

Jak vás ovlivňuje docela chladné počasí v září?

Slyším, že prý se nadává, že není babí léto. Mně to ani tak nevadí, ale je to neobvyklé, ale asi jak kde.

Nejlepší odpověď
Kepler

b) je mě to šumafuk jak je přizpůsobím se

Minulý týden pár dní babí léto bylo, pokud se to tak dá nazvat. Teď je chladno, ale tepleji ještě určitě bude. Já ale má radši holččičí léto, staré baby mě nezajímají.

Další odpovědi
zjentek

c) mám jiný názor

Tak babí léto snad teprve bude, ne? To se řeší někdy v říjnu!

aliendrone

b) je mě to šumafuk jak je přizpůsobím se

Přizpůsobím se každému počasí (dokonce mám nejradši to, kterému se říká, že by do něj „psa nevyhnal“). Vedra nemusím, i když Keplerovu postoji MOC DOBŘE rozumím, tak z nějakého záhadného důvodu mě to rok od roku bere čím dál tím méně. Chjo… https://www.y­outube.com/wat­ch?v=O2bqGxXd4Zw :( :( :(

yuko

b) je mě to šumafuk jak je přizpůsobím se

Ráno a večer na sebe hodím hopsafrak, během dne se vyhřívám na letním slunci.

Rokio

a) ano ovlivňuje mě to září má být ještě teplé

Nejen září, ale i říjen by měl být ještě teplý. Pak by měla být zima. Nějaký vliv to na mě má, ale není to tak hrozné.

Kajoch

b) je mě to šumafuk jak je přizpůsobím se

Miluji podzim,mám rád jaro,zima mi nevadí a parné léto vždy nějak přežiju:)

jepik

b) je mě to šumafuk jak je přizpůsobím se

jirka F

Ale prý výhledově se má oteplit ale já tomu moc nevěřím ale uvidí se.