Kiti

Jak usnadnit první setkání po rozchodu?

Po víceletém vztahu, kdy jsme spolu nebydleli, přece jenom je potřeba ještě něco rozumně dořešit a tak.
Přece musí být způsob, jak to ulehčit oběma stranám..

Nejlepší odpověď
Drap

Dohodnout se, třeba telefonicky na schůzce, nejlépe v neutrálním prostředí, a tam vše potřebné probrat.

Další odpovědi
gecco

Asi vůbec nechápu, co máš na mysli…
😉
Rozešli jste se – tedy ve vztahu už není co řešit (co ulehčovat).
Dořešit takové ty ´technické´ podrobnosti (nějaké majetky, peníze, psa, hejno křečků a stádo kanárků) snad nemůže být takový problém, ne??
A pokud jeden z vás nese ten rozchod těžce (nebo jej odmítá připustit), sejděte se v přítomnosti nějakého kamaráda (přinejhorším třeba právníka).
😉