Jak urychlit menstruaci?

Je nějaká možnost jak urychlit menstruaci? Nebo celkově existují nějaké možnosti jak (aspon) trošku) menstruaci ovlivnit ale PŘIROZENOU CESTOU(nemyslím teď HA a podobně.) Za jakékoliv tipy ohledně menses budu ráda:-)(i třeba tipy na zmírnění krvácení, proti bolení břicha..cokoliv:-)) (a ten pán co tu u každé otázky radí google ať sem nepíše!!:D)

Nejlepší odpověď
eLx

spolkni tři včely, zapij to 6ti litrama mlíka, udělej dva kotrmelce dopředu, pak dva kotrmelce přes pravý rameno (důležitá část – nezaměnit za levý), potom udělej stoiku, třikrát rychle řekni „hebžmldsfjksdlf“, pošli mi na účet 35000,– a pak čekej.. když se nic nezmění, zkus to znova.. tvůj New Age guru eLx

Další odpovědi
quentos

jukněte do odkazu, podobná otázka tu před časem byla. Jen by mě zajímalo, co si představujete pod „přirozenou cestou“ – urychlení menstruace není nikdy přirozené

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/da-se-urychlit-prichod-menstruace