Dá se urychlit příchod menstruace?

Zdravím,
máme jet na dovolenou a mě na tu dobu zrovna vychází menzes. Nemůžu dělat něco, čím urychlím, ať přijde dříve než má? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Ponytail

Zajdi si na gynekologii, doktor ti předepíše norethisteron, který ti menstruaci odsune na dobu po dovolené.

Další odpovědi
anonym

Pokud mate jeste cas , vase gynekolozka predepise leky na urychleni , nebo naopak oddaleni. Jinak nezkousejte zadne : abraka dabraka ". ! -iv-

fablen

Postinor

Ella

buď zajděte za vaším gynekologem nebo jsem také četla v příbalovém letáku antikoncepce, jestli berete, že když místo vynechání týdne mezi platíčky hned začnete brát další platíčko a vynecháte až potom, že menstruace se dostaví až po tom dalším dobrání, jestli to ale opravdu funguje, to nemůžu potvrdit

greycell

posunutí termínu dovolené by možná nevyžadovalo medikamenty