Luckavokaco

Jak se zbavit celulitidy?

Odpovědi
anonym

Nadobro se jí nezbavíš – kdyžuž sis na ni ´zadělala´…
😉
Zadek a stehna nejlíp ´restauruješ´, budeš-li jezdit ´švihově´ na kole (nebo aspoň rotopedu) a nebo proklusávat (rychle chodit) a nebo aspoň plavat. Každopádně to nepůjde ze dne na den – jde o ´běh na dlouhou trať´…
😉

Luckaffdsfs

Já osobně jsem teda cvičila a zkoušela různý babský rady, ale nejvíc asi pomohlo to cvičení + jídlo jak píší nademnou + koupený krém proti celulitidě (v kombinaci s cvičením asi fakt pomohl, ale je trochu dražší). www.kremproti­celulitide.cz – tady. Ty dotazy typu uřízni si to mačetou nekomentuju.. :D Hodně štěstí :)

Zdroj: www.kremproti­celulitide.cz

anett94

Nikdy se jí úplně nezbavíš, ale můžeš ji zlepšit dobrým stravováním (hodně zeleniny, ovoce, ne polotovary, smažené a sladké pokrmy), pohybem, pitím, masážemi, eliminací éček,.. Má na ní vliv i HA.

Zdroj: http://sjidel­nicek.cz/rady-jak-na-celulitidu/

anonym

Nežrat ve fastfoodech, nechlastat po nocích po diskotékách a cvičit!

anonym

Buď to co napsal Yanek a když to nepomůže tak si tu oblast na které to máš uřízni mačetou ;)

ivzez

Rozhodně nespoléhat na nějaké „krémy proti celulitidě“!
Úplně se jí zbavit nedá, částečně pomůže pohyb, pohyb,
pohyb a zase pohyb …
(Lucce pomohlo cvičení a „víra“ v účinnost krému.)

Tereza111

Osobně mi třeba pomohlo tohle http://www.di­xo.cz/led-derma-roller/#0 …. Opravdu jsem to používala podle návodu a opravdu to zabralo :)

Katarinka88

A po jaké době jsi poznala vůbec nějaký pokrok? Jak dlouho jsi to používala denně nebo spíše kolikrát?

Tereza111

Podívej se an to dixo.cz a tam si o tom přečti, ale já jsem to používala asi třikrát do týdne. Používala jsem k tomu i krém na celulitidu :)

Ludenka

Teri, takže říkáš, že ten Derma roller pomáhá ano? :) právě přemýšlím taky nad koupí :)

Tereza111

Mám ji doma opravdu ty tři měsíce minimálně a opravdu rozdíl poznávám, jediné co upozorním, tak volte pečlivě hlavice :)

Ludenka

Děkuji za upozornění, ale na tom dixo.cz jsem už o tom četla, že záleží jakou hlavici si vyberu :)