Avatar uživatele
Luckavokaco

Jak se zbavit celulitidy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Lleni, anonym před 3662 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nadobro se jí nezbavíš – kdyžuž sis na ni ´zadělala´…
😉
Zadek a stehna nejlíp ´restauruješ´, budeš-li jezdit ´švihově´ na kole (nebo aspoň rotopedu) a nebo proklusávat (rychle chodit) a nebo aspoň plavat. Každopádně to nepůjde ze dne na den – jde o ´běh na dlouhou trať´…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Luckaffdsfs

Já osobně jsem teda cvičila a zkoušela různý babský rady, ale nejvíc asi pomohlo to cvičení + jídlo jak píší nademnou + koupený krém proti celulitidě (v kombinaci s cvičením asi fakt pomohl, ale je trochu dražší). www.kremproti­celulitide.cz – tady. Ty dotazy typu uřízni si to mačetou nekomentuju.. :D Hodně štěstí :)

Zdroj: www.kremproti­celulitide.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anett94

Nikdy se jí úplně nezbavíš, ale můžeš ji zlepšit dobrým stravováním (hodně zeleniny, ovoce, ne polotovary, smažené a sladké pokrmy), pohybem, pitím, masážemi, eliminací éček,.. Má na ní vliv i HA.

Zdroj: http://sjidel­nicek.cz/rady-jak-na-celulitidu/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nežrat ve fastfoodech, nechlastat po nocích po diskotékách a cvičit!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Buď to co napsal Yanek a když to nepomůže tak si tu oblast na které to máš uřízni mačetou ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Rozhodně nespoléhat na nějaké „krémy proti celulitidě“!
Úplně se jí zbavit nedá, částečně pomůže pohyb, pohyb,
pohyb a zase pohyb …
(Lucce pomohlo cvičení a „víra“ v účinnost krému.)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Tereza111

Osobně mi třeba pomohlo tohle http://www.di­xo.cz/led-derma-roller/#0 …. Opravdu jsem to používala podle návodu a opravdu to zabralo :)

před 3284 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Katarinka88

A po jaké době jsi poznala vůbec nějaký pokrok? Jak dlouho jsi to používala denně nebo spíše kolikrát?

před 3281 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Tereza111

Podívej se an to dixo.cz a tam si o tom přečti, ale já jsem to používala asi třikrát do týdne. Používala jsem k tomu i krém na celulitidu :)

před 3277 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ludenka

Teri, takže říkáš, že ten Derma roller pomáhá ano? :) právě přemýšlím taky nad koupí :)

před 3163 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Tereza111

Mám ji doma opravdu ty tři měsíce minimálně a opravdu rozdíl poznávám, jediné co upozorním, tak volte pečlivě hlavice :)

před 3161 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ludenka

Děkuji za upozornění, ale na tom dixo.cz jsem už o tom četla, že záleží jakou hlavici si vyberu :)

před 3159 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek