Jak se zbavit celulitidy?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Nadobro se jí nezbavíš - kdyžuž sis na ni ´zadělala´...
;-)
Zadek a stehna nejlíp ´restauruješ´, budeš-li jezdit ´švihově´ na kole (nebo aspoň rotopedu) a nebo proklusávat (rychle chodit) a nebo aspoň plavat. Každopádně to nepůjde ze dne na den - jde o ´běh na dlouhou trať´...
;-)

Já osobně jsem teda cvičila a zkoušela různý babský rady, ale nejvíc asi pomohlo to cvičení + jídlo jak píší nademnou + koupený krém proti celulitidě (v kombinaci s cvičením asi fakt pomohl, ale je trochu dražší). www.kremproticelulitide.cz - tady. Ty dotazy typu uřízni si to mačetou nekomentuju.. :D Hodně štěstí :)

Zdroj: www.kremproticelulitide.cz

Nikdy se jí úplně nezbavíš, ale můžeš ji zlepšit dobrým stravováním (hodně zeleniny, ovoce, ne polotovary, smažené a sladké pokrmy), pohybem, pitím, masážemi, eliminací éček,.. Má na ní vliv i HA.

Zdroj: http://sjidelnicek.cz/rady-jak -na-celulitidu/

Nežrat ve fastfoodech, nechlastat po nocích po diskotékách a cvičit!

Buď to co napsal Yanek a když to nepomůže tak si tu oblast na které to máš uřízni mačetou ;)

Stříbrný

Rozhodně nespoléhat na nějaké "krémy proti celulitidě"!
Úplně se jí zbavit nedá, částečně pomůže pohyb, pohyb,
pohyb a zase pohyb ...
(Lucce pomohlo cvičení a "víra" v účinnost krému.)

Diskuze k otázce

Tereza111

Osobně mi třeba pomohlo tohle http://www.dixo.cz/… …. Opravdu jsem to používala podle návodu a opravdu to zabralo :)

Katarinka88

A po jaké době jsi poznala vůbec nějaký pokrok? Jak dlouho jsi to používala denně nebo spíše kolikrát?

Tereza111

Podívej se an to dixo.cz a tam si o tom přečti, ale já jsem to používala asi třikrát do týdne. Používala jsem k tomu i krém na celulitidu :)

Ludenka

Teri, takže říkáš, že ten Derma roller pomáhá ano? :) právě přemýšlím taky nad koupí :)

Tereza111

Mám ji doma opravdu ty tři měsíce minimálně a opravdu rozdíl poznávám, jediné co upozorním, tak volte pečlivě hlavice :)

Ludenka

Děkuji za upozornění, ale na tom dixo.cz jsem už o tom četla, že záleží jakou hlavici si vyberu :)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1607
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1280
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.