striguška

Jak se zbavit exému?

jak podporit hojeni pry stresoveho exemu?jsou to drobne krvacejici ranky ,ktere se zmeni na hluboke svedici,bolestive strupy.jsou jich velka souvisla loziska

Nejlepší odpověď
BEAES

Mně zabraly krémy a mýdlo s mořskou solí z Mrtvého moře, poptejte se v lékárně, mají tam velkou škálu těchto výrobků.Pokud máte exem na nohou, byla by vhodná i ta sůl ke koupelím, snad vám to zabere.

Další odpovědi
panenka

Moje sestra taky trpí ekzémém nejvíce se jí to vždy objeví v létě doktorka jí doporučila koupat se v odvaru z řepíku ale né moc dlouho protože řepík vysušuje.
Pak mi ještě říkala že si kupovala nějaký SKIN CAP krém prodává se to bez předpisu a mají ho i ve spreji a zabral jí do 1–2 týdnů.Tak to zkuste a uvidíte přeji brzké uzdravení.

Marky71

hodně těžce, je to dlouhodobá záležitost, už to mám půl roku, teď se to snad začíná zdát lepší. Zkusila jsem i dietu – bez mouky, cukru, masa, ovoce, kávy, černého čaje, ale jen trošku lepší. Kortikoidy už jsem před třemi měsíci opustila, nicmoc to nepomáhalo. takže snažím se být i vnitřně v pohodě, jednotlivá ložiska promazávám střídavě octanovou mastí (je fakt dobrá), lipobází a salicylovou mastí. Držím palce:-)