Mika47

Oddaleni/posunuti menstruace

Ahoj, potrebuju poradit. Mam dostat mesicky na dovolene a moc nadsena z toho teda nejsem… Neda se to nejakym zpusobem posunout? Menstruaci mam celkem pravidelnou je mi 14. A ke gynekologovi jit jeste nechci… Neprodavaji v lekarne neco bez predpisu? Nebo mate vyzkousene nejake svoje metody? A nemuze to me to nejak rozhodit? :// Prosim pomozte. Diky :*

Nejlepší odpověď
Monikas

Na posunutí menstruace bez předpisu nic nedostaneš. Budeš muset na gynekologii ale nejsem si jistá jestli ti vzhledem k tvému věku doktor něco napíše.

Další odpovědi
anonym

Zajdi si na gyndu. Dostaneš injekci a dovolená bude v pohodě. Babské metody jsou nespolehlivé.

Anuket

Opravdu zajdi na gynekologii, ničeho se neboj – není čeho. 🙂 Čím dříve tam zajdeš, tím lépe. Kamarádka kvůli oddálení menzes nedávno na gyndě byla, dostala na předpis jedno balení antikoncepce, kterou po dobrání blátíčka dále nebrala a bylo po problému. 🙂