Sestra

Odsunutí menstruace

Nevíte někdo nějaký babský recept na odsunutí menstruace. Sestra má jít na operaci, která už nejde odsunout a má menstruovat za dva dny potom. Hormony vzhledem k diagnoze nesmí.
Díky za radu

Nejlepší odpověď
ReHu

Poku nemůže užívat např. antikoncepci, požádala bych o radu svého gynekologa.

Další odpovědi
vyneve

mohla by zkusit užívat hormony-ale jen gestagen, ne klasickou antikoncepci,která se nesmí u operací… (nejsem jist, zda není i tahle u operace kontraindikována:(
předepíše a tedy poradí gynekolog