Molva

Jak urychlit příchod menstruace???

Pojedeme na dovolenou k moři a má přítelkyně by měla v tu dobu dostat menstruaci ☹
Je nějaký šetrný a zároveň spolehlivý způsob, jak ji o týden urychlit, aby mi nekomplikovala dovolenou?
Slyšela jsem i o požití „Postinoru“, kdy prý pak nencky přijdou do tří dnů. Nevíte, co je na tom pravdy?
Na gyndu ji nedonutím z tohoto důvodu jít ☹
Díky předem
Doplňuji:
Jen chci opravit větu „aby mi“ na „aby jí“ 🙂

Odpovědi
briketka10

Postinor by měl pomoci proti tomu, abys neměla dítě o jiných účincích nevím..
jinak by měla zřejmě pomoci antikoncepce, jestli nějakou bere..

Razza

Mamča na to má nějaký prášky, dokáže to v kombinaci s antikoncepcí posunout o 4–5 dní.