Jak zrychlit růst prsou?

Je mi 13 a měřím 157 cm. Nemám skoro žádné prsa je mi to trapné, ale mám zatím jen takoví ty ze začátku nezakulacené-špičaté.někteří u nás ve šk. už mají velké a kulaté. Budu je mít taky takové? Co dělat aby rostly rychleji a zakulacovaly se už..?
Doplňuji:
Nechci abych měla velké prsa! Jen abych je už měla větší a zakulacené- né nějaké špičaté :DD

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Další odpovědi:

Kup si jiz nejakou nejmensi podprsenku , vyztuzenou a prsicka ti v ni trosicku splasknou a nebudou videt jen " ty spicky ".
A pak uz jen cekat. -iv-

Ještě máš spoustu času. Hlavně se tím nezabývej. Mně v patnácti říkali deska, letiště atd. Kolem 17.roku jsem vybujela tak, že mě to skutečně štve a mám od toho zdravotní problémy. Velká prsa zatěžují páteř a pak bolí záda.

Zlatý

S tím nic neuděláš je to prostě příroda a každé tělo je jiné , vždyť jsi ještě mládě ...dočkáš se neboj

Pokročilý

Záleží jak rychle dospíváš.:).Tahle věc nejde nijak urychlit jediné co ti můžu doporučit tak jsou cviky na prsní svaly.. ty najdeš všde na internetu..;)

Pokročilý

Neboj ja taky žádný nemám a trápim se stejně jak ty nejsi v tom sama... :(((

Pokročilý

Ahoj amelie95

já taky nevím ale zaslechla jsem že pomáhá oregano!!!!!

Pokročilý

s fotkou bych byl moudřejší :D :D :D

Diskuze k otázce

mamba2003

Ahoj slyšela jsem, že pomáhá když piješ pěnu piva nebo pěno od točený kofoly. Hodně dívkám kterým sem to říkala tak to pomohlo,

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.